Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,4% sub estimat
ACHIZITIONARE DE APARATURA MEDICALA PENTRU TERAPIE INTENSIVA
- Număr anunț
- CN1014598
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- BRAINS M & A CONSULTING SRL (CUI 34353490)
- Cod CPV
- 33172000-6 · Aparate de anestezie si de reanimare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 715.111 RON
- Valoare atribuită
- 547.521 RON 23,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1026653
- Termen limită
- 02.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 168-410404
- Documentație de atribuire
- DF1060509
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- Clauze contractuale 3.docx.p7s
- DA_INSTRUCTIUNI.docx.p7s
- FisaDate_DF1060509.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 652.087 RON Adjudecat: 547.521 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APARAT DE DETERMINARE RAPIDA A SENSIBILITATII GERMENILOR PRIN M… | 360.500 RON | BRAINS M & A CONSULTING | 360.500 RON |
| 2 | INFUZOMAT | 100.840 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA | 46.000 RON ↓54,4% |
| 3 | SISTEM DE ANDOCARE CU INJECTOMATE | 147.050 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA | 108.000 RON ↓26,6% |
| 4 | DISPOZITIV PENTRU INCALZIREA PUNGILOR DE SANGE SI DEZGHETAREA P… | 37.815 RON | Top Diagnostics S.R.L. | 30.500 RON ↓19,3% |
| 6 | PIPETA | 2.521 RON | DIALAB SOLUTIONS | 2.521 RON |
| 8 | CONCENTRATOR DE AER PENTRU INSAMANTAREA RAPIDA A AEROMICROFLOREI | 3.361 RON | Anulat | — |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRAINS M & A CONSULTING SRL CUI 34353490
Subcontractanți 1
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Valoare atribuită
547.521 RON
din 715.111 RON estimat
23,4%
Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 167.590 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.