Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,0% sub estimat
Furnizare produse – „Furnizarea de carburanți auto prin intermediul bonurilor valorice”, pentru: Consiliul Județean Gorj, Centrul Militar Județean Gorj și Inspectoratul pentru Situații de Urgență “Lt. Col. D. Petrescu” Gorj
- Număr anunț
- SCN1044925
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.806 RON
- Valoare atribuită
- 164.104,08 RON 14,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2019 13:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1022182
- Termen limită
- 26.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050516
Documente
Documentația de atribuire
- Acord de asociere.doc.p7s
- Caiet de sarcini carburanti 2019.pdf.p7s
- Cerere verificare ex-ante.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050516.pdf
- formular contract carburanti 2019.doc.p7s
- Formular propunere financiara.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
164.104,08 RON
din 190.806 RON estimat
14,0%
Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 26.701,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.