Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
„Servicii de proiectare faza PAC şi PTE şi execuţia lucrărilor aferente obiectivului de investiţii COMPLEX DE 3 LOCUINȚE PROTEJATE ȘI CENTRU DE ZI, COMUNA BĂBANA, SATUL LUPUENI, JUDEȚUL ARGEȘ”, cod SMIS 120367
- Număr anunț
- SCN1044924
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 SRL (CUI 16297707)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.218.464,47 RON
- Valoare atribuită
- 3.149.975,39 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2019 13:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1022820
- Termen limită
- 01.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050646
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Expertiza-semnat.7z.p7s
- 4 Studiu Topografic SF-semnat.7z.p7s
- 5 Studiu Topografic SF-semnat.7z.p7s
- AUDIT ENERGETIC SF BABANA-semnat-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Babana-semnat.pdf.p7s
- CU+AVIZE-semnat.7z.p7s
- Dali -semnat.7z.p7s
- Descriere Organizare de santier Babana-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050646.pdf
- fise.tehnice.utilaje-semnat.pdf.p7s
- Formulare si modele BABANA-semnat.docx.p7s
- INFORMATII OFERTANTI BABANA-semnat.docx.p7s
- Model Contract BABANA-semnat.doc.p7s
- Parte desenata II SF BABANA-semnat-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata I SF BABANA-semnat.pdf.p7s
- PDV procietant per executie Babana-semnat.pdf.p7s
- RAPORT AUDIT ENERGETIC CAMIN BABANA1-semnat-semnat.pdf.p7s
- SF Memoriu Babana-semnat-semnat.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic DALI Babana-semnat-semnat.pdf.p7s
- Studiu geotehnic SF BABANA-semnat-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 SRL CUI RO 16297707
Asociați 1
MODVEST CONSTRUCT 2000 SRL CUI RO 18722110
Subcontractanți 1
UTIL APA PROIECT SRL CUI 18123413
Valoare atribuită
3.149.975,39 RON
din 3.218.464,47 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 68.489,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.