Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Servicii de marketing și promovare pentru obiectivul de investiții S.O.S. (SATUL-ORAȘUL-STAȚIUNEA) AQUA PRIMUS SÂNGEORZ – BĂI
- Număr anunț
- SCN1044920
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINGEORZ-BAI (CUI 4347321)
- Furnizor / câștigător
- FLAG TRANSILVANIA SRL (CUI 36084770)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553.750 RON
- Valoare atribuită
- 498.375 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2019 11:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1031583
- Termen limită
- 27.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050541
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Vol 3_CS_Marketing_Promovare.doc.p7s
- 3. Vol. 1.2 Formulare.doc.p7s
- 4. Vol. 2 Conditii generale.doc.p7s
- 6. Acord_prelucrare_date_personale.doc.p7s
- Anexa 1 - Detaliere criteriu de atribuire.docx.p7s
- FisaDate_DF1050541.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLAG TRANSILVANIA SRL CUI 36084770
Asociați 1
LIBRA STUDIO SRL CUI RO 15151478
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIZUAL SRL CUI RO 811258
Valoare atribuită
498.375 RON
din 553.750 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 55.375 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.