Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
Sistem robotic de determinare consumului biochimic de oxigen
- Număr anunț
- CN1011853
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.500 RON
- Valoare atribuită
- 154.300 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2019 11:29
- Anunț de atribuire
- CAN1028330
- Termen limită
- 11.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050581
Documente
Documentația de atribuire
- Contract_furniz_echip_POC.11.ICIA.pdf.p7s
- CS_POC.11.ICIA Robot.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050581.pdf
- Formulare_POC.11.ICIA.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
154.300 RON
din 160.500 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 6.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.