Acasă · Licitații
· Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si de fizioterapie (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si de fizioterapie
- Număr anunț
- CN1014540
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
- Furnizor / câștigător
- AVN SALES CONSULTING S.R.L. (CUI 19635098)
- Cod CPV
- 33150000-6 · Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si de fizioterapie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.933.613,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.932.700 RON
- Data publicării
- 29.08.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1023837
- Termen limită
- 30.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 166-406209
- Documentație de atribuire
- DF1060132
Documente
Documentația de atribuire
- 0.CAIET DE SARCINI.doc.p7s
- 1.formulare.doc.p7s
- 2.model contract.doc.p7s
- duae.xml.p7s
- FisaDate_DF1060132.pdf
- ModelContract_DF1060132.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVN SALES CONSULTING S.R.L. CUI 19635098
Valoare atribuită
1.932.700 RON
din 1.933.613,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro