Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
Achizitie acumulatori electrici si sisteme de iluminat
- Număr anunț
- SCN1044905
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- NEMAAD IMPEX SRL (CUI 4175501)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276.000 RON
- Valoare atribuită
- 233.735,47 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2019 10:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1019976
- Termen limită
- 11.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049992
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 1 Acumulatori electrici.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 2 Sisteme de iluminat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049992.pdf
- Formulare furnizare acumulatori electrici si sisteme de iluminat.docx.p7s
- Model contract loturi.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 233.735,47 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Acumulatori electrici | — | S.C. CARANDA BATERII S.R.L. | 101.368 RON |
| 2 | Sisteme de iluminat | — | NEMAAD IMPEX | 132.367,47 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
POWER BACK-UP SERVICES SRL CUI RO 26238821
Valoare atribuită
233.735,47 RON
din 276.000 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 42.264,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.