Ofertă acceptată
Cumpărare directă
aparat aer conditionat
- Număr anunț
- DA40984674
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 7 (CUI 4952500)
- Furnizor / câștigător
- ROMOFFICE GRUP SRL (CUI RO15808056)
- Cod CPV
- 45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 16:41
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 16:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro