Acasă · Licitații
· Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru, coruri, ansambluri muzicale si orchestre (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Atelier interactiv "Papusi care prind viata"- Scoala de vara
- Număr anunț
- DA40983707
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.13 (CUI 20769328)
- Furnizor / câștigător
- DITHEO COMMERCIAL COMPANY SRL (CUI 26078801)
- Cod CPV
- 92312100-2 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru, coruri, ansambluri muzicale si orchestre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 14:54
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro