Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii scena

Număr anunț
DA40982757
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL MR.GH.PASTIA FOCSANI (CUI 8334170)
Furnizor / câștigător
FBS LINES SRL (CUI RO14491110)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.099,17 RON
Valoare atribuită
9.099,17 RON
Data publicării
12.08.2026 13:55
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.099,17 RON

din 9.099,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.