Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carucior cu rotile, transport pacienti extralarge - otel - 56 cm - 125 kg - REF.15184/11.08.2026

Număr anunț
DA40983844
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.918 RON
Valoare atribuită
1.918 RON
Data publicării
12.08.2026 15:03
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.918 RON

din 1.918 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.