Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de stingere a incendiilor

Număr anunț
DA40984658
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA UNGURENI (CUI 29127429)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600,33 RON
Valoare atribuită
2.600,33 RON
Data publicării
12.08.2026 16:37
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600,33 RON

din 2.600,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.