Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet steaguri

Număr anunț
DA40982702
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
Furnizor / câștigător
PROCONTEXT INTERNATIONAL SRL (CUI RO28138608)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
568 RON
Valoare atribuită
568 RON
Data publicării
12.08.2026 13:52
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

568 RON

din 568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.