Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cumparare materiale pentru renovare
- Număr anunț
- DA40983506
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Fogarasy Mihaly Gheorgheni (CUI 12789812)
- Furnizor / câștigător
- SAZY TRANS IMPEX SRL (CUI RO8621852)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.061,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.061,20 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 14:42
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.061,20 RON
din 1.061,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro