Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator M18B5 Li-Ion 18v/5.0AH STANDARD MILWAUKEE

Număr anunț
DA40984573
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. (CUI RO10639878)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO7424364)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,12 RON
Valoare atribuită
966,12 RON
Data publicării
12.08.2026 16:14
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,12 RON

din 966,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.