- Număr anunț
- DA40984102
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC THEODOR PALLADY (CUI 32269385)
- Furnizor / câștigător
- IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.040 RON
- Valoare atribuită
- 14.040 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 15:23
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.040 RON
din 14.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro