Acasă · Licitații
· Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie pachet materiale necesare racordare apa SUICA
- Număr anunț
- DA40984545
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
- Furnizor / câștigător
- ROMFIL SRL (CUI RO3032074)
- Cod CPV
- 44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256,20 RON
- Valoare atribuită
- 256,20 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 16:09
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
256,20 RON
din 256,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro