Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de decolmatare si nielare in paraul Covasna intre pod central si bloc ANL

Număr anunț
DA40984240
Autoritate contractantă
ORAS COVASNA (CONSILIUL LOCAL ORAS COVASNA) (CUI 4404613)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SI COMERCIALA "TRIO-IMPEX" SRL (CUI RO6107414)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
12.08.2026 15:34
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.