Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE ȘI DE ÎNTREȚINERE A AUTOMOBILELOR

Număr anunț
DA40984251
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GLORIA 2018 BISTRITA-NASAUD (CUI 39328462)
Furnizor / câștigător
WEST-CAR SERVICE SRL (CUI ro16830400)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.505,83 RON
Valoare atribuită
7.505,83 RON
Data publicării
12.08.2026 15:35
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.505,83 RON

din 7.505,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.