Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RECONDITIONARE LOCURI DE JOACA, COMUNA IVESTI, JUDETUL GALATI
- Număr anunț
- DA40984210
- Autoritate contractantă
- COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
- Furnizor / câștigător
- HARABAGIU NICU-MIHĂIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 42590187)
- Cod CPV
- 50870000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.446,51 RON
- Valoare atribuită
- 58.446,51 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 15:32
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.446,51 RON
din 58.446,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro