Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet intretinere si reparare utilaje
- Număr anunț
- DA40984171
- Autoritate contractantă
- Comuna Barsanesti (CUI 4277994)
- Furnizor / câștigător
- OVISTIL-FLOR SRL (CUI RO28421530)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,53 RON
- Valoare atribuită
- 516,53 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 15:29
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
516,53 RON
din 516,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro