Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inrolare Ghiseul.ro
- Număr anunț
- DA40983282
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVESTI (CUI 2845621)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS AP S.R.L. (CUI RO52200796)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare finală
- 6.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 14:28
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.