Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,3% sub estimat
taxa transport oxigen lichefiat
- Număr anunț
- DA40982036
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 614,25 RON 12,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.08.2026 13:15
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
614,25 RON
din 700 RON estimat
12,3%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 85,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.