Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Audit financiar
- Număr anunț
- DA40984008
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENI (PRIMARIA COMUNEI POIENI) (CUI 5979229)
- Furnizor / câștigător
- PICA SIMONA ELENA- AUDITOR FINANCIAR, EXPERT CONTABIL (CUI 38341528)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 15:15
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro