Ofertă acceptată Cumpărare directă

Producție echipament multimedia interactive cf sc. 2932/27.07

Număr anunț
DA40982716
Autoritate contractantă
FILARMONICA BRASOV (CUI 4580350)
Furnizor / câștigător
MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50924717)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.000 RON
Valoare atribuită
127.000 RON
Data publicării
12.08.2026 13:53
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.000 RON

din 127.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.