Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maxon 60mm / Ref. 13814 - 04.08.2026 - BO

Număr anunț
DA40992353
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
EURO PHARMAMED SRL (CUI 33289178)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.024 RON
Valoare atribuită
3.024 RON
Data publicării
13.08.2026 15:43
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024 RON

din 3.024 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.