Ofertă acceptată Cumpărare directă

ceasuri de birou/perete gravate din lemn cu sigla municipiului Braila in cutie de lemn

Număr anunț
DA40989987
Autoritate contractantă
Casa de Cultura a municipiului Braila (CUI 4342936)
Furnizor / câștigător
IOELMA PROD SRL (CUI RO26166741)
Cod CPV
18521000-7 · Ceasuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.112 RON
Valoare atribuită
5.112 RON
Data publicării
13.08.2026 13:02
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.112 RON

din 5.112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.