Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lenjerii si saltelute patut gradinita

Număr anunț
DA40991799
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
Furnizor / câștigător
FIC BABY EXPO S.R.L. (CUI RO40425817)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.323,97 RON
Valoare atribuită
9.323,97 RON
Data publicării
13.08.2026 14:55
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.323,97 RON

din 9.323,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.