Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de soluții de date fixe-VPN (back up cu infrastructura)

Număr anunț
DA40991858
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI RO9010105)
Cod CPV
64221000-1 · Servicii de interconexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
13.08.2026 15:00
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 17:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.