Ofertă acceptată Cumpărare directă

Arhitectura Clasei Digitale: Cum transformăm tehnologia din obligație în asistentul nostru personal

Număr anunț
DA40991826
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" Baciu (CUI 18006430)
Furnizor / câștigător
FORMAV EXPERT S.R.L. (CUI 42612412)
Cod CPV
80522000-9 · Seminarii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.350 RON
Valoare atribuită
31.350 RON
Data publicării
13.08.2026 14:58
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.350 RON

din 31.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.