Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAK - 3933 Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA40991366
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CRISTIAN HERBEI" VARADIA DE MURES (CUI 29050708)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.957 RON
Valoare atribuită
1.957 RON
Data publicării
13.08.2026 14:29
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.957 RON

din 1.957 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.