Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta cu touchscreen 10", 4GB RAM, stocare 128GB, WiFi

Număr anunț
DA40992109
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA INV. CLEMENTA BESCHEA CAPATINESTI (CUI 28082620)
Furnizor / câștigător
AKONA BEST RETAIL S.R.L. (CUI 38190891)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.095,88 RON
Valoare atribuită
117.095,88 RON
Data publicării
13.08.2026 15:20
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.095,88 RON

din 117.095,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.