Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare stâlp tip SE4 pentru sprijinirea liniei electrice aeriene de joasa tensiune

Număr anunț
DA40992066
Autoritate contractantă
COMUNA CALUI (CUI 16560225)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC-TOTAL SRL (CUI RO13216295)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.587,46 RON
Valoare atribuită
6.587,46 RON
Data publicării
13.08.2026 15:17
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.587,46 RON

din 6.587,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.