Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere si imbunatatire retea electrica pentru alimentarea statiilor de pompare

Număr anunț
DA40992021
Autoritate contractantă
COMUNA REMETEA (PRIMARIA COMUNEI REMETEA BIHOR) (CUI 4577223)
Furnizor / câștigător
ENERGOVAT S.R.L. (CUI 25269161)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.430 RON
Valoare atribuită
288.430 RON
Data publicării
13.08.2026 15:13
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288.430 RON

din 288.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.