Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparati si igenizare
- Număr anunț
- DA40991743
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.124 (CUI 33327735)
- Furnizor / câștigător
- ACTUAL DOMINIC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42560054)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677.887,50 RON
- Valoare atribuită
- 677.887,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:51
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677.887,50 RON
din 677.887,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro