Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Implementare si inrolare a sistemului informatic de ITL in SNEP - ” Ghiseul.ro ”
- Număr anunț
- DA40991732
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUPERCENI (CUI 4568560)
- Furnizor / câștigător
- CONTA SPV MCM EXPERT S.R.L. (CUI 46729793)
- Cod CPV
- 72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:51
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro