Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TELEVIZOR UHD43QNED82A3B CU SUPORT DE PERETE
- Număr anunț
- DA40990995
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Cristesti (CUI 21485375)
- Furnizor / câștigător
- SPECTRUM ELECTRONICS SRL (CUI RO16364954)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.887 RON
- Valoare atribuită
- 1.887 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:07
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 18:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.887 RON
din 1.887 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro