Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de refacere retea nivelment CHE Voila.Servicii de reabilitare capete de masura dispozitive hidrometrice – Baraj Petresti
- Număr anunț
- SCN1178858
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.850 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:12
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278309
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (31.08.2026 15:00).
Valoare estimată
59.850 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.