În desfășurare Anunț de participare

,,Lot 1: Servicii de intretinere si reparatii echipamente de birotica; Lot 2: Servicii de intretinere si reparatii echipamente de date si voce’’

Număr anunț
SCN1178856
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393.100 RON
Data publicării
19.08.2026 08:05
Termen limită
31.08.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278312

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (31.08.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.