Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie conform ADV1543693

Număr anunț
DA41012455
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
TEHNO RAPID INDUSTRY S.R.L. (CUI RO45603125)
Cod CPV
39541120-3 · Franghii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,50 RON
Valoare atribuită
747,50 RON
Data publicării
18.08.2026 15:22
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 07:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,50 RON

din 747,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.