Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta 17.08.2029 -1

Număr anunț
DA41012313
Autoritate contractantă
SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA SA (CUI RO1962437)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450,30 RON
Valoare atribuită
1.450,30 RON
Data publicării
18.08.2026 15:11
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450,30 RON

din 1.450,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.