Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE REPARATII SI INTRETINERE CLADIRI

Număr anunț
DA41011341
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "A.T.Laurian"Botosani (CUI 3372629)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,99 RON
Valoare atribuită
442,99 RON
Data publicării
18.08.2026 14:07
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,99 RON

din 442,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.