Ofertă acceptată Cumpărare directă

,Servicii de păstrare și conservare documente arhiva Centrului de Sănătate Ciacova, Județul Timiș .

Număr anunț
DA41010965
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
ARHILEGO SRL (CUI RO18225332)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
18.08.2026 13:42
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.