Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet sticlarie si consumabile pentru laborator – 13 pozitii
- Număr anunț
- DA41010602
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- ALBEDO SRL (CUI RO13905737)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.016 RON
- Valoare atribuită
- 4.016 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:22
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 07:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.016 RON
din 4.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro