Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONFECTIONARE SI AMPLASARE CONTAINER DESTINAT SPATIU BIROURI

Număr anunț
DA41010571
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
VEERTICAL CITY BUILD S.R.L. (CUI 52620900)
Cod CPV
45223800-4 · Asamblare si instalare de structuri prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.630 RON
Valoare atribuită
94.630 RON
Data publicării
18.08.2026 13:20
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.630 RON

din 94.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.