Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bol supa carton 16oz kraft kraft + capac, 25buc/set

Număr anunț
DA41010511
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI RO15216895)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042,09 RON
Valoare atribuită
1.042,09 RON
Data publicării
18.08.2026 13:17
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042,09 RON

din 1.042,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.