Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMBREIAJ VENTILATOR+CUREA MULTICANELARA

Număr anunț
DA41009540
Autoritate contractantă
Comuna Sinesti (Consiliul Local Sinesti Ialomita) (CUI 4365069)
Furnizor / câștigător
MAVIPROD SRL (CUI RO6334018)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
18.08.2026 12:21
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.