Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eugenia,Apa plata 5 L Aquatique,Mere rosii,Cartofi curatati,Cartofi,

Număr anunț
DA41009229
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
B.P. ANKROB IMPEX S.R.L. (CUI 34816209)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,60 RON
Valoare atribuită
963,60 RON
Data publicării
18.08.2026 12:04
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 07:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,60 RON

din 963,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.