Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOBILIER CAMINUL CULTURAL SI BIBLIOTECA IPOTESTI
- Număr anunț
- DA41007987
- Autoritate contractantă
- COMUNA IPOTESTI (CUI 4244172)
- Furnizor / câștigător
- OLIVIA-MOBILA S.R.L. (CUI 46259004)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.644,66 RON
- Valoare atribuită
- 32.644,66 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 10:54
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.644,66 RON
din 32.644,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro