Ofertă acceptată Cumpărare directă

lactate

Număr anunț
DA41007907
Autoritate contractantă
CRESA SATU MARE (CUI 45270250)
Furnizor / câștigător
BELMONT SRL (CUI RO2829170)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,10 RON
Valoare atribuită
774,10 RON
Data publicării
18.08.2026 10:50
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774,10 RON

din 774,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.